Agencja Celna AGPOL Sp. z o.o. powstała z myślą o firmach prowadzących wymianę towarową z zagranicą zarówno w obrębie Unii Europejskiej jak i poza jej granicami (kraje trzecie).

Zatrudniamy agentów celnych z kilkunastoletnim stażem, o dużym doświadczeniu w wykonywanym zawodzie.  Możemy też pochwalić się zdanymi przez naszych stażystów egzaminami uprawniającymi do wykonywania tego zawodu oraz współpracą z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie i innymi instytucjami szkoleniowymi.

Nabyte doświadczenia pozwalają na szybkie i konstruktywne działanie, co jest nieodzownym elementem w codziennej pracy. Podejmuje nowe, nietypowe dla Agencji wyzwania, ponieważ dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość powoduje potrzebę dostosowania i sprostania potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Klientów.
 
Służymy fachową radą i pomocą, co jest szczególnie ważne dla Klientów rozpoczynających wymianę towarową z zagranicą.

Posiadamy świadectwo AEO.

Umożliwiamy odprawy celne w procedurze uproszczonej. O każdej porze! Siedem dni w tygodniu!

Zapraszamy do współpracy.

 

Współpracujemy :
: PZ CORMAY SPÓŁKA AKCYJNA  * LUBELLA Sp. z o.o. *   HUTTENES - ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. * MONDI DOROHUSK Sp. z o.o. *   DAEWON EUROPE Sp. z o.o. * KURT PIJAHN HANDELSGESEUSCHAFT MBH  *   ORPHEE S.A.  *   POL-SKONE Sp. z o.o. *  COLIAN Sp. z o.o. *   STALMA S.A.  *   HERBAPOL - LUBLIN S.A. *FABRYKA CUKIERKÓW "PSZCZÓŁKA" Sp. z o.o.  * OSMOFROST Sp. z o.o.  *  UREN NOVABERRY  Sp. z o.o.